AgroZacisze

Zubrzyca Górna
ul. Zubrzyca Górna 167A
34-484 Zubrzyca Górna

 AgroZacisze to gospodarstwo agroturystyczne umiejscowione na Orawie w Zubrzycy Górnej u podnóża Babiej Góry. Wokół rozciąga się duży ogród, gdzie można wypoczywać, grilować, uprawiać sport i miło spędzić czas. Nasze gospodarstwo to świetna alternatywa dla zatłoczonego Zakopanego i Białki Tatrzańskiej.

Staramy się zapewnić wygodę i komfort co sprawia ze Goście wracają do nas po kilka razy. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje kategoryzacja naszego gospodarstwa. Jako jedyni w Zubrzycy posiadamy certyfikat PFTW (Polska Fedederaca Turystyki Wiejskiej), jako jedyni w gminie posiadamy 2 słoneczka w trzystopniowej skali.

    AgroZacisze powstało zgodnie ze standardami Unii Europejskiej. W 2006r uzyskaliśmy dotację z funduszy unijnych na rozbudowę naszego gospodarstwa. Przez kolejne lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które procentuje lepszą jakością obsługi naszych Gości.
   Lokalizacja naszego gospodarstwa w Zubrzycy Górnej stanowi dobrą bazę wypadową do Zakopanego i na Słowację. Spędzając u nas czas Goście mają okazję zapoznać się z żywą tradycją i kulturą Orawy na licznych imprezach regionalnych.
Informacja na naszej stronie www.agrozacisze.eu
Zapraszamy!!!
Zubrzyca Górna kwatery, Zubrzyca Górna noclegi, Zubrzyca Górna noclegi domki, noclegi nad jeziorem orawskim

Możliwość komentowania jest wyłączona.