Spotkania Literackie: Kryminalna zagadka z Darłowa

– Darłowskie Spotkania Literackie organizowane są w samym środku lata w wakacyjnej atmosferze. Dlaczego warto wziąć w nich udział?
– Literatura jest pewną wartością i powinno się o niej jak najwięcej mówić. Dlatego każde spotkanie literackie jest ciekawym wydarzeniem, a te organizowane w Darłowie mają swój dodatkowy urok, bo odbywają się w wakacyjnej, niezobowiązującej atmosferze. Mogą być więc doskonałym sposobem na urozmaicenie letniego wypoczynku. Można spotkać się i podyskutować z różnymi autorami, bo na szczęście wiele osób wciąż lubi czytać książki.

– Podobno akcję kolejnej książki chce pan umieści właśnie w Darłowie?
– To prawda. Za pisanie zabiorę się pod koniec tego roku i nie mogę zdradzać na razie zbyt wielu szczegółów, ale mój bohater Edward Popielski będzie rozwiązywał zagadkę w nadmorskim Darłowie. Akcja powieści będzie się toczyć w późnych latach czterdziestych ubiegłego wieku.

Cała rozmowa we wtorkowym papierowym wydaniu „Głosu Koszalińskiego”

Przyjedzie Małgorzata Tusk
W ramach Darłowskich Spotkań Literackich Darłowo odwiedzi Małgorzata Tusk, żona premiera Donalda Tuska. Jej niedawno wydana książka „Między nami” wzbudziła wielkie zainteresowanie i rozeszła się w liczbie ok. 50 tys. egzemplarzy.

Darłowo noclegi zaprasza!


Możliwość komentowania jest wyłączona.