Noclegi Kudowa-Zdrój

Wybierasz się w Góry Stołowe? Pensjonaty, wille, apartamenty, pokoje do wynajęcia, pensjonaty, domki to najlepsze noclegi w Kudowie Zdrój.

Doskonałe walory przyrodnicze i lecznicze, urokliwy Park Zdrojowy, bliskość przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne i ciekawe Muzea, nowoczesne zaplecze sportowe oraz sąsiedztwo granicy sprawia, że Kudowa Zdrój jest świetnym miejscem na wypoczynek.

Kudowa Zdrój noclegi centrum to świetne miejsce na wczasy blisko Gór Stołowych . Noclegi położone w bliskiej odległości od centrum Kudowy, parku zdrojowego i  aqua parku cieszą się ogromną popularnością w śród turystów.  Z okien naszego domu rozpościerają się przepiękne widoki na góry.

Noclegi Kudowa Zdrój oferuje pokoje gościnne 2,3 i 4 osobowe. Miejscowość dysponuje wieloma miejscami noclegowymi. W obiektach do dyspozycji gości jest aneks kuchenny w pełni wyposażony (m. in. w lodówkę, mikrofalówkę, kuchenkę gazową, naczynia kuchenne), jest też ogród oraz zadaszone miejsce do grillowania, parking. Ponadto wifi, tv.

Atrakcje w Kudowie

  Ogromną atrakcją Kudowy Zdrój, z której skorzystać powinien naprawdę każdy, kto znajduje się na terenie tego miasta, jest tak zwany szlak ginących zawodów. Na tym wiodącym przez Kudowę-Zdrój szlaku znajdują się drewniane chaty, które są miejscem, w którym odkryć można tajniki ginących obecnie zawodów. Z bliska przyjrzeć się można takim sztukom jak garncarstwo, kowalstwo, tkactwo czy też piekarstwo. To miejsce jest fenomenalną alternatywą, która umożliwi zarówno rozrywkę jak i zdobycie prawdziwej wiedzy związanej z tymi zawodami.  Warto odwiedzić równiej inną dzielnicę Kudowy – Pstrążną. Znajduje się tam niezwykle fascynujący obiekt: Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego. Obiekt współtworzy także skansen, w którym można zapoznać się nieco bliżej kulturą i codziennym życiem ludności dawnej Kudowy Zdrój. Mimo, iż w Kudowie znajduje się całe mnóstwo obiektów i zabytków, których uwzględnienie jest niemalże obowiązkowe podczas układania planu pobytu w tym mieście, nie można pominąć faktu, iż ukształtowanie geograficzne i położenie tego miasta w dużej mierze sprzyja tak wysoko rozwiniętej tam obecnie turystyce. Z Kudowy Zdrój prowadzi kilka szlaków turystycznych, którymi można wybrać się na górskie wyprawy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.